CiekawostkiGadżetySprzęt

Klawiatura z emotikonami. Wyraź się!

LOL 😀 – mniej więc w ten sposób można by wyrazić emocje związane z pojawieniem się na rynku klawiatury, która poza klasycznymi funkcjami klawiszy jest wyposażona w emotikony Emoji. Rozwiązanie umożliwia dziesięć razy szybsze wysyłanie emotek w porównaniu do urządzeń mobilnych z wgraną klawiaturą.

Emotikony skutecznie obrazują stan, w którym znajduje się nadawca przekazu. Złość, żal, zdziwienie, smutek, miłość, radość – wybór jest ogromny. Pokolenie obecnych nastolatków tak bardzo przyzwyczaiło się do okazywania emocji w sposób obrazkowy, że komunikacja face-to-face nierzadko stanowi dla nich spore wyzwanie. Nie warto jednak dramatyzować i demonizować emotikon – komu z Was nie zdarzy się wysłać infantylnego uśmieszku w wiadomości? Tak, nam też.

Klawiatura Emoji to jednak nie tylko obrazkowe śmichy-chichy, ale także prawdziwe geekowe supermoce, pozwalające m.in. na spersonalizowany filtr skóry. W opcji podstawowej rozwiązanie jest wyposażone w 47 emotikon, Plus pozwoli na wykorzystanie 94, a Pro – aż 120.

Cóż, w tym momencie zostaje nam już tylko jedyny właściwy komentarz:

Emoji

Emocje
Poprzedni post

Komputer zna Twoje emocje?

zajec
Następny post

Dzieciństwo a technologia. Jak było kiedyś, jak jest teraz

Rajmund Owczarek

Rajmund Owczarek

Od najmłodszych lat zafascynowany branżą IT, która nie kryje przed nim żadnych tajemnic. Technologicznymi newsami zapewne nie raz zaskoczy czytelników serwisu radio.org.pl.

Brak komentarzy

Pozostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>